Wycieczka do Przedszkola „Bonifacy”

         Dnia 08.10.2015r.Pani Dyrektor Irena Kasprzak zaprosiła dzieci z grupy „Biedronki”i „Smerfy” na wycieczkę autokarową do  Przedszkola ?Bonifacy? w Miłosławiu- Bagatelka (wśród małych podróżnych były dzieci, które po raz pierwszy jechały autobusem). Na miejscu bardzo miło i serdecznie przywitała Nas Pani Monika Walkowiak Dyrektor Przedszkola „Bonifacy”. Zapoznała Nas z nowymi kolegami i Paniami,  pokazała kolorowe sale do zabawy i inne pomieszczenia. Dzieci świetnie bawiły się, nawiązały nowe przyjaźnie, wspólnie degustowały przygotowane przez gospodarzy smakołyki. Za serdeczne przyjęcie w swoim przedszkolu  podziękowaliśmy i na ręce Pani  Dyrektor  wręczyliśmy na pamiątkę drobny upominek  oraz słodką niespodziankę. Korzystając z pięknej pogody, wyszliśmy  na plac zabaw.Wesołej i beztroskiej zabawie na placu pod czujnym okiem naszych Pań nie było końca. Punktem kulminacyjnym naszych odwiedzin było spotkanie z osiołkiem Bonifacym, który okazał się bardzo przyjazny. Zbliżała się pora obiadowa, więc musieliśmy pożegnać się z osiołkiem.  Dzieci z Paniami z Przedszkola „Bonifacy” długo kiwały na pożegnanie. Wszyscy cali i zdrowi wróciliśmy do naszego kochanego przedszkola wprost na pyszny obiadek. Z niecierpliwością czekamy na odwiedziny nowych kolegów w Przedszkolu „Bajkowy Świat” w Orzechowie.