Wycieczka do Fabryki Bombek i Ozdób Choinkowych -21.11.2017 r.

W grupie „Smerfów” i „Pszczółek” panują już nastroje świąteczne. Dzieci wyjechały na wycieczkę do Fabryki Bombek i Ozdób Choinkowych w Gnieźnie. Zwiedziły fabrykę i poznały kolejne etapy powstania bombki. Przyglądały się niełatwej pracy na poszczególnych stanowiskach. Teraz już wiedzą, jak z małej plastikowej lub szklanej rurki powstaje piękna, kolorowa ozdoba choinkowa. Odwiedziliśmy też sklep firmowy z niezliczoną ilością pięknych, kolorowych ozdób choinkowych. Każde dziecko otrzymało na pamiątkę wizyty w fabryce, bombkę z imieniem. W nastroju świątecznym, zadowoleni i wzbogaceni w nową wiedzę wróciliśmy bezpiecznie do przedszkola.

DSCF7893 (Copy) DSCF7894 (Copy) DSCF7895 (Copy) DSCF7896 (Copy) DSCF7897 (Copy) DSCF7898 (Copy) DSCF7899 (Copy)