ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest uroczyście wyjątkowe święto- Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji nasze przedszkolaki poznawały ciekawostki na temat Ziemi oraz zasady recyklingu. Było dużo zadań, zagadek z zakresu ekologii, ale nie zabrakło też wesołych zabaw ruchowych. Niektóre dzieci za pomocą krótkiej prezentacji wyruszyły w multimedialną podróż, gdzie przewodnikiem była planeta Ziemia.

Zajęcia w grupie „Żabek”

„Motylki”

KRASNALE – „Jak dbać o to, by rzeka była czysta”

praca grupowa najmłodszych przedszkolaków

Dzień Ziemi to dobra okazja, by pokazać najmłodszym jak cenna jest dla nas nasza planeta, ale nie wolno na tym poprzestać, dlatego też nasze przedszkole zaangażowało się w akcję

„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

(szczegółowe informacje w zakładce „Aktualności”)