Spotkanie świąteczne – BIEDRONKI I PSZCZÓŁKI

events mini 03

Dnia 17.12.2015 r w grupach wiekowych 4-latków: „Biedronki” i „Pszczółki” odbyło się spotkanie świąteczne z rodzicami, za które odpowiedzialne były wychowawczynie grup Justyna Kruk i Ewa Kasprzak.

W pierwszej części zajęcia rodzice brali udział w świątecznym przedstawieniu pt. „Wigilijna rymowanka”. Dzieci nie kryły radości z powodu zbliżających się Świat Bożego Narodzenia oraz uczestnictwa bliskich osób we wspólnej zabawie. Były bardzo zaangażowane w prezentację przygotowanego przedstawienia: znały swoje role i śmiało wypowiadały tekst, odtwarzały układy ruchowe i śpiewały piosenki z całą grupą.

W drugiej części rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w warsztatach plastycznych – wykonywali ozdoby świąteczne korzystając z dostępnych wzorów i materiałów:

  • „Biedronki” – ozdabianie przygotowanych wcześniej choinek według własnego pomysłu.

 

 

 

  • „Pszczółki” – ozdabianie cekinami i papierowymi dekoracjami styropianowych bombek.