„Spotkanie bajek”

15 listopada obchodziliśmy święto naszego przedszkola. Tego dnia na jednej scenie spotkały się postacie wielu znanych dzieciom bajek. W ich role doskonale wcieliły się „Żabki” z naszego przedszkola, w przedstawieniu pt. „Spotkanie bajek” przygotowanym przez panią Beatę Mietlicką. Na widowni gościliśmy również uczniów klas I Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Orzechowie.
14 listopada przedstawienie to obejrzeli rodzice naszych „małych przedszkolnych aktorów”, a dnia 21 listopada w Miłosławskim Centrum Kultury dzieci z Przedszkola „Koszałek Opałek” w Miłosławiu oraz uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu.