PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PT. ?NAUCZYĆ UFOLUDKA? 21.03.2017

Dzieci obejrzały przedstawienie profilaktyczne pt: ,, Nauczyć Ufoludka?? . Aktorzy krakowskiego teatru w zabawny sposób przypomnieli dzieciom zasady segregowania śmieci , konieczności dbania o środowisko i porządek wokół siebie. Bohaterowie przedstawienia przekonywali dzieci , że spędzanie czasu przed komputerem nie wpływa na nasze zdrowie, a ruch na świeżym powietrzu , odpowiednia dieta i nawiązywanie relacji z rówieśnikami to podstawy zdrowia i dobrego samopoczucia .Dzieci w przystępny sposób dowiedzieli się jak dbać o samych siebie oraz o naszą planetę Ziemię. Mogli też aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu dzieląc się swoją wiedzą na poruszane tematy . Dzieci z uwagą i radością obejrzały przedstawienie nagradzając gości gromkimi brawami.