Przedstawienie pt. „Dzikie Łabędzie” w wykonaniu Studia Artystycznego ARLEKIN

Dnia 25.01.2017 odwiedzili nasze przedszkole aktorzy, którzy przedstawili dzieciom piękny spektakl pt.: ?Dzikie Łabędzie?. Przedstawienie opowiada o poświęceniu Elizy, która z miłości do swoich braci znosi ból i samotność Eliza jest piękną i dobrą dziewczynką, jak na prawdziwą księżniczkę przystało, a jej dwunastu braci napełnia cały zamek wesołymi figlami i radosnym śmiechem. Wszystko to zmienia się, gdy tato – Król bierze za żonę złą macochę. Zazdrosna wiedźma pozbywa się Elizy, a dzielnych królewiczów zamienia w dzikie łabędzie i wypędza precz. By ich uratować, dziewczynka musi sprostać straszliwej próbie. Eliza zdołała na czas odczarować swoich braci i uniknąć niebezpieczeństwa.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów widowiska. Wspaniała oprawa muzyczna wpłynęła na pozytywny nastrój i emocje dzieci. Wszystkim dzieciom bardzo podobało się przedstawienie.