Prawa Dziecka

20 listopada oddział ?ŻABKI? wystąpiły ze swoją inscenizacją pt., W królestwie króla Maciusia i królowej Kornelii? przed całym przedszkolem. ?Żabki?: to urodzeni aktorzy?bez tremy, z uśmiechem na twarzy pokazały na co je stać, na małej przedszkolnej scenie Król przeniósł nas do krainy, w której zostały wyczarowane przez wróżki prawa dla nas. Po inscenizacji ?Żabki? otrzymały owację na stojąco! Ach co to były za miłe chwile?

Zobaczcie sami:

Na sztukę ?Żabek? zaproszeni zostali goście, a mianowicie uczniowie z klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Orzechowie oraz Pani sołtys Małgorzata Bzowa, Pan starosta Dionizy Jaśniewicz i Pan Prezes Zarządu Sklejka Orzechowo Adam Jasinski. Występ dzieci zakończył się wspólną fotografią oraz upominkami.