CERTYFIKATY, DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA DLA PRZEDSZKOLA

• Certyfikat dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie, otrzymało status Organizacji Goszczącej w ramach Akcji 2 Wolontariat Europejski Wspólnotowego Programu ?Młodzież w działaniu? (rok szkolny 2009/2010)
  • Certyfikat poświadczający, że placówka uczestniczy w programie ?Usuwając bariery w komunikacji, zapobiegasz izolacji? i niesie pomoc dzieciom z wadami wymowy oraz dba o poprawną polszczyznę. (E-PROLEX, rok szkolny 2012/2013)
  • Certyfikat Bezpieczne Przedszkole. Priorytet ? zdrowie oraz aktywność najmłodszych. Przedszkole jest uczestnikiem programu Zdrowy Początek. Aktywnie promuje nawyki prozdrowotne i świadomość ekologiczną najmłodszych. (PROLEX ? rok szkolny 2014/2015)
  • Certyfikat Bezpieczne Przedszkole. Priorytet ? bezpieczeństwo oraz aktywność najmłodszych. Przedszkole jest uczestnikiem programu Zdrowy Początek, promuje świadomość bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu wśród najmłodszych. (PROLEX ? rok szkolny 2013/2014)
  • Podziękowanie za udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla przedszkolaków ?Akademia Super Przedszkolaka? (INDYKPOL ? rok szkolny 2012/2013)
  • Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu ?Kubusiowi Przyjaciele Natury? w III edycji programu. (TYMBARK ? rok szkolny 2010/2011)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w akcji humanitarnej ?Wielkopolska ? Dzieciom Afgańskim?. Celem akcji było niesienie pomocy i radości dzieciom afgańskim poszkodowanym w prowadzonych działaniach wojennych (Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu i Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych Organizacji Narodów Zjednoczonych, rok szkolny 2012/2013)
  • Dyplom za udział podczas Ogólnopolskiej Akcji ?Góra Grosza? (Pod patronatem MEN na rzecz Domów dla Dzieci i zawodowych rodzin zastępczych, rok szkolny 2012/2013)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w zajęciach w Bibliotece i Świetlicy Wiejskiej w Orzechowie (rok szkolny 2014/2015)
  • Dyplom dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w projekcie ?Biblioteka dla malucha? w Bibliotece i Świetlicy Wiejskiej w Orzechowie (rok szkolny 2012/2013)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w konkursie plastycznym ?Magiczny świat Jana Brzechwy? organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim (rok szkolny 2013/2014)
  • Dyplom za udział w XI Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym ?Nasze piękne polskie słowa? (KOMLOGO, rok szkolny 2013/2014)
  • Certyfikat ? Przedszkole Przyjazne Środowisku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ekologii, placówka wykazuje szczególną dbałość o środowisko naturalne. (Pozaszkolny Ośrodek Edukacji, rok szkolny 2010/2011)
  • Certyfikat dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za uczestnictwo z projekcie logopedycznym ?Dbamy o Język Polski?, którego celem jest wsparcie rozwoju prawidłowej mowy dzieci. (Wydawnictwo DAXEN, rok szkolny 2014/2015)
  • Certyfikat KREATYWNEGO PRZEDSZKOLA, Przedszkole uczestniczyło w realizacji III edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Przedszkolaków ?Akademia Wyobraźni Play ? Doh? (Akademia Wyobraźni Play Doh, rok szkolny 2014/2015)
  • Dyplom dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za ustanowienie Rekordu Guinnessa w gronie innych placówek z całej polski w kategorii: ?Największa liczba dzieci szczotkujących razem zęby?. (Akademia Aquafresh, rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za zbiórkę kasztanów w ilości 450 kg (Firma Zielarska NATURA, rok szkolny 2014/2015)
  • Certyfikat dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za uczestnictwo w projekcie logopedycznym Wydawnictwa PROLEX ?Wszystkie dzieci mówią poprawnie?, którego celem jest wspieranie rozwoju prawidłowej mowy dzieci. (Wydawnictwo PROLEX, rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w XII Regionalnej Olimpiadzie Przedszkolaków ?Mały Sport ? Wielka Radość? (Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, rok szkolny 2010/2011)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak za zaangażowanie i opiekę nad uczestnikami konkursu plastycznego CZTERY PORY ROKU (Firma ATUT, rok szkolny 2015/2016)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak za miłą współpracę, przychylność i pomoc przy organizacji PIERWSZEJ EDYCJI Regionalnego Konkursu Matematycznego ZYGZAKI 2015 (Centrum Edukacyjno ? Wydawnicze ?Z ? TTRENER?, Malbork , rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w XI Regionalnej Olimpiadzie Przedszkolaków ?Mały Sport ? Wielka Radość? (Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, rok szkolny 2009/2010)
  • Dyplom dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ?Polska to moja Ojczyzna? (Publiczne Przedszkole nr 8 im. Kubusia Puchatka w Kluczborku z Oddziałami Zamiejscowymi w Ligocie Górnej i Smardach Górnych, Burmistrz Miasta Kluczbork, rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak ? Dyrektora Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za współpracę przy organizacji kursów edukacyjno ? wychowawczych w placówce. (Centrum Edukacji ATUT, rok szkolny 2010/2011)
  • Podziękowanie dla Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie za pomoc dla Najmniejszych Wcześniaków i Chorych Noworodków. (Fundacja DAR DLA NAJMNIEJSZYCH, rok szkolny 2011/2012)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak ? Dyrektora Przedszkola ?Bajkowy Świat? w Orzechowie, za owocną współpracę, wsparcie i zrozumienie, za okazaną życzliwość.(Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek, rok szkolny 2009/2010