CERTYFIKATY, DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA DLA PRZEDSZKOLA

• Certyfikat dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie, otrzymało status Organizacji Goszczącej w ramach Akcji 2 Wolontariat Europejski Wspólnotowego Programu „Młodzież w działaniu” (rok szkolny 2009/2010)
  • Certyfikat poświadczający, że placówka uczestniczy w programie „Usuwając bariery w komunikacji, zapobiegasz izolacji” i niesie pomoc dzieciom z wadami wymowy oraz dba o poprawną polszczyznę. (E-PROLEX, rok szkolny 2012/2013)
  • Certyfikat Bezpieczne Przedszkole. Priorytet – zdrowie oraz aktywność najmłodszych. Przedszkole jest uczestnikiem programu Zdrowy Początek. Aktywnie promuje nawyki prozdrowotne i świadomość ekologiczną najmłodszych. (PROLEX – rok szkolny 2014/2015)
  • Certyfikat Bezpieczne Przedszkole. Priorytet – bezpieczeństwo oraz aktywność najmłodszych. Przedszkole jest uczestnikiem programu Zdrowy Początek, promuje świadomość bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu wśród najmłodszych. (PROLEX – rok szkolny 2013/2014)
  • Podziękowanie za udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla przedszkolaków „Akademia Super Przedszkolaka” (INDYKPOL – rok szkolny 2012/2013)
  • Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu „Kubusiowi Przyjaciele Natury” w III edycji programu. (TYMBARK – rok szkolny 2010/2011)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w akcji humanitarnej „Wielkopolska – Dzieciom Afgańskim”. Celem akcji było niesienie pomocy i radości dzieciom afgańskim poszkodowanym w prowadzonych działaniach wojennych (Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu i Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych Organizacji Narodów Zjednoczonych, rok szkolny 2012/2013)
  • Dyplom za udział podczas Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza” (Pod patronatem MEN na rzecz Domów dla Dzieci i zawodowych rodzin zastępczych, rok szkolny 2012/2013)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w zajęciach w Bibliotece i Świetlicy Wiejskiej w Orzechowie (rok szkolny 2014/2015)
  • Dyplom dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w projekcie „Biblioteka dla malucha” w Bibliotece i Świetlicy Wiejskiej w Orzechowie (rok szkolny 2012/2013)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w konkursie plastycznym „Magiczny świat Jana Brzechwy” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Grabowie Królewskim (rok szkolny 2013/2014)
  • Dyplom za udział w XI Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Nasze piękne polskie słowa” (KOMLOGO, rok szkolny 2013/2014)
  • Certyfikat – Przedszkole Przyjazne Środowisku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ekologii, placówka wykazuje szczególną dbałość o środowisko naturalne. (Pozaszkolny Ośrodek Edukacji, rok szkolny 2010/2011)
  • Certyfikat dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za uczestnictwo z projekcie logopedycznym „Dbamy o Język Polski”, którego celem jest wsparcie rozwoju prawidłowej mowy dzieci. (Wydawnictwo DAXEN, rok szkolny 2014/2015)
  • Certyfikat KREATYWNEGO PRZEDSZKOLA, Przedszkole uczestniczyło w realizacji III edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Przedszkolaków „Akademia Wyobraźni Play – Doh” (Akademia Wyobraźni Play Doh, rok szkolny 2014/2015)
  • Dyplom dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za ustanowienie Rekordu Guinnessa w gronie innych placówek z całej polski w kategorii: „Największa liczba dzieci szczotkujących razem zęby”. (Akademia Aquafresh, rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za zbiórkę kasztanów w ilości 450 kg (Firma Zielarska NATURA, rok szkolny 2014/2015)
  • Certyfikat dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za uczestnictwo w projekcie logopedycznym Wydawnictwa PROLEX „Wszystkie dzieci mówią poprawnie”, którego celem jest wspieranie rozwoju prawidłowej mowy dzieci. (Wydawnictwo PROLEX, rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w XII Regionalnej Olimpiadzie Przedszkolaków „Mały Sport – Wielka Radość” (Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, rok szkolny 2010/2011)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak za zaangażowanie i opiekę nad uczestnikami konkursu plastycznego CZTERY PORY ROKU (Firma ATUT, rok szkolny 2015/2016)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak za miłą współpracę, przychylność i pomoc przy organizacji PIERWSZEJ EDYCJI Regionalnego Konkursu Matematycznego ZYGZAKI 2015 (Centrum Edukacyjno – Wydawnicze „Z – TTRENER”, Malbork , rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w XI Regionalnej Olimpiadzie Przedszkolaków „Mały Sport – Wielka Radość” (Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, rok szkolny 2009/2010)
  • Dyplom dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Polska to moja Ojczyzna” (Publiczne Przedszkole nr 8 im. Kubusia Puchatka w Kluczborku z Oddziałami Zamiejscowymi w Ligocie Górnej i Smardach Górnych, Burmistrz Miasta Kluczbork, rok szkolny 2014/2015)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak – Dyrektora Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za współpracę przy organizacji kursów edukacyjno – wychowawczych w placówce. (Centrum Edukacji ATUT, rok szkolny 2010/2011)
  • Podziękowanie dla Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie za pomoc dla Najmniejszych Wcześniaków i Chorych Noworodków. (Fundacja DAR DLA NAJMNIEJSZYCH, rok szkolny 2011/2012)
  • Podziękowanie dla P. Ireny Kasprzak – Dyrektora Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie, za owocną współpracę, wsparcie i zrozumienie, za okazaną życzliwość.(Orzechowskie Zakłady Przemysłu Sklejek, rok szkolny 2009/2010