NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017

Znalezione obrazy dla zapytania witamy w przedszkolu

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego wszystkim przedszkolakom życzymy, aby nadchodzący rok był pełen nowych przygód. Życzymy wspaniałych i radosnych chwil, wielu nowych przyjaźni  oraz rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań.

Serdecznie witamy rodziców dzieci. Razem postaramy się wychować pogodne, kreatywne, potrafiące radzić sobie z problemami dzieci.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy wesołej i przyjemnej zabawy w ciągu całego roku, samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości w zdobywaniu wiedzy.

Dyrektor i Pracownicy

Przedszkola