Misterium Wielkanocne pt: ,, Zmartwywstanie Pana Jezusa?? w wykonaniu dzieci 6- letnich ,,Smerfy?? W przedszkolu oraz w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Orzechowie

W naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie w wykonaniu grupy Smerfów pt: ,, Zmartwychwstanie Pana Jezusa?? . Dzieci bardzo pięknie oddały ducha Świąt Wielkanocnych i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój .Przedstawienie to , nie tylko przybliżyło nam wszystkim historię Zmartwychwstania Pana Jezusa , ale także stroje aktorów sprawiły , że widzowie mogli ,, przenieść się?? w atmosferę dawnych czasów.
To było piękne przedstawienie.
Dzieci wystąpiły również z przedstawieniem wielkanocnym w kościele . Dzięki życzliwości księdza proboszcza mogliśmy przedstawić parafianom Misterium Wielkanocne. Historię Zmartwychwstania z największym zaciekawieniem obejrzeli najmłodsi jak i najstarsi parafianie , którzy chętnie włączyli się w śpiewanie piosenek dla Pana Jezusa.