JASEŁKA

jasełka

W grudniu 2016 roku dzieci z grupy 5-latków „Pszczółki” przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców dzieci przedszkolnych i zaproszonych gości. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przeprane w kostiumy postaci z „Jasełek” recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz dzieci z rożnych stron świata, które przyniosły dzieciątku dary oraz serduszka. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Na zakończenie dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami i złożyły im życzenia Bożonarodzeniowe, wręczono upominki dla zaproszonych gości i rodziców.