Boże Narodzenie 2015

Słowa piosenki ?Wigilia? opowiadają o dniu, który dla wielu osób jest najpiękniejszym dniem w roku. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby taka zgoda  (jak w tym ?magicznym? dniu), spokój, miły nastrój a także szczere życzenia mogły częściej gościć w naszych domach?
Takie życzenia złożyły nam dzieci z oddziałów ŻABKI i SMERFY , które przygotowały występ przedstawiający narodziny dzieciątka Jezus czyli tradycyjne Jasełka. Kolędy i pastorałki wprawiły nas w niezwykły, świąteczny nastrój. Na spotkanie jasełkowe zaproszeni byli rodzice naszych małych aktorów…

22.12.2015r. spotkaliśmy się wszyscy przy wigilijnym stole, przy którym nie zabrakło nam niczego?oprócz uśmiechu i serdeczności naszych pań i przyjaciół z grupy, mieliśmy okazję do chwili zadumy przy składaniu sobie życzeń i śpiewaniu kolęd, a tuż po obiedzie odwiedził nas wyjątkowy gość?Gwiazdor! Dzieciaki były zachwycone jego osobą, co widać było po ich promiennych buziach. Chętnie też pozowały do zdjęć z gościem i oczywiście otrzymały prezenty?nawet te dzieciaki, które nie zawsze były naj, naj, naj, ale obiecały poprawę!

Życzymy wszystkim cudownych świąt!