DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego dzieci z przedszkola, również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami we wszystkich grupach wiekowych przygotowały dla nich niespodzianki. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występów swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki dla swoich ukochanych babć i dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożył wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.