Bombkowe warsztaty dla dzieci

Znalezione obrazy dla zapytania bombkowe warsztaty dla dzieci

 

Idą święta, lada moment choinka pojawi się w naszych domach, a my powinniśmy pomyśleć już o tym, w co ją ubierzemy!

11 grudnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola brały udział w warsztatach bombkowych. Ich celem była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób choinkowych. Podczas warsztatów panowała ciepła, przedświąteczna atmosfera, a uczestnicy przygotowywali ozdoby świąteczne ? zdobione bombki choinkowe. Na szklanych kulach dzieci rysowały  unikalne, pełnowymiarowe postacie tj, Święty Mikołaj, Aniołek. Zajęcia dostarczyły mnóstwo radości, ale pozwoliły także twórczo i kreatywnie spędzić czas.Choinka usiana samodzielnie zrobionymi dekoracjami będzie wyglądała wyjątkowo i nada magii Świętom!