„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem…”

?Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje?   – Jan Paweł II

DRODZY RODZICE  

Dostrzeganie potrzeb drugiego człowieka, wrażliwość, gotowość niesienia pomocy i podjęte działanie na rzecz potrzebujących owocują naszym spełnieniem się. Pomagając innym czujemy się ?dobrze?, szczególnie kiedy ta pomoc jest bezinteresowna. Wspaniale, kiedy my, dorośli, rozmawiamy o tym z dziećmi i staramy się je w to aktywnie włączać.

Nasze przedszkole nawiązało kontakt z Domem Wsparcia Dziecka i Rodziny ?DOMOSTWO? w Górze/k Jarocina. Postanowiliśmy zrobić miłą niespodziankę świąteczną dzieciom, które właśnie tam odnalazły swój dom.

Zwracamy się do Was Rodzice z prośbą:

Jeśli zechcecie wesprzeć nas w tej inicjatywie, to informujemy, że w dniach od 14- 17 grudnia 2020 przedszkole organizuje zbiórkę owoców, słodyczy, środków czystości, drobnych zabawek i ubrań (np. skarpetki, czapki)

Świąteczną Paczkę postanowiliśmy przekazać podopiecznym domu dziecka dnia 18 grudnia 2020 r.

Za każdą okazaną pomoc i wsparcie- SERDECZNIE DZIĘKUJEMY    

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola „Bajkowy Świat” w Orzechowie