Uprzejmie informujemy, że Przedszkole „Bajkowy Świat” w Orzechowie  w roku szkolnym 2015/2016 dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami. Chętnych rodziców prosimy o zgłaszanie się po wnioski o przyjęcie dziecka do naszej placówki.

AKCJA „ZIMOWA PACZKA”

Szanowni Rodzice,

Organizujemy zbiórkę artykułów żywnościowych (makaron, ryż, herbata, napoje, mleko), artykułów chemicznych (proszki i płyny do prania, płyny do mycia naczyń, szampony, żele do kąpieli, pasta do zębów – dla dzieci, szczoteczki do mycia zębów), jeśli ktoś ma możliwość, może także podarować rzeczy dla dzieci w wieku 3 – 5 lat.

Za każdą okazaną pomoc na rzecz rodzin o trudnej sytuacji materialnej… Serdecznie dziękujemy! Pamiętajmy o tym, że umiejętność dzielenia się z innymi tym, co mamy jest pięknym darem.

Zbiórkę rozpoczynamy już od 4 stycznia, a kończymy 29 lutego.

Wszelkie podarunki należy składać u wychowawców grup. „Zimowe paczki” zostaną podarowane wybranym rodzinom ze społeczności naszego przedszkola „Bajkowy Świat”.